Horská chata Amadeus - Abertamy

Bublina

Ceník a podmínky


Cena chaty   4.200,- Kč/den/15 lůžek (minimálně dvoudenní pobyty)

Rozsah služeb v ceně: Cena zahrnuje ubytování, ložní prádlo, ručník, vytápění, spotřeba vody a el. energie, 10 Kč ubytovací poplatek za osobu/noc, dřevo v zásobníku u krbu (více otopného dřeva za poplatek), kompletní vybavení kuchyně (lednice, sporák, trouba, mikrovlnná trouba, kávovar, toustovač), TV, WiFi připojení k internetu v celé chatě zdarma. Společná koupelna se záchodem v každém patře. Místnost pro uložení lyžařského vybavení a kol. Společenská místnost s krbem, CD přehrávačem, rádiem. Parkování u chaty vždy min. 4 místa nebo na vyhrazených parkovištích dle sněhových podmínek.
Rezervace
Rezervace je závazná po uhrazení zálohy ve výši 50% z celkové částky celého pobytu.
Zrušení rezervace Za zrušení rezervace bude účtován poplatek ve výši uhrazené zálohy.
Kauce  Při příjezdu na chatu je vždy vybírána kauce ve výši 2000,- Kč
Podmínky
vrácení kauce


Kauce bude vrácena v plné výši, pokud nebudou ubytovatelem při převzetí objektu zjištěny  jakékoliv závady způsobené klientem během doby ubytování
Za ztrátu klíče od pokoje si bude ubytovatel účtovat 300,- Kč
Za ztrátu klíče od objektu si bude ubytovatel účtovat 500,- Kč
Za ztrátu ručníku si bude ubytovatel účtovat 150,-  Kč
Za jakékoliv poškození vybavení bude účtována částka dohodou ve výši nákladů na opravu zjištěné  nebo za náhradu vybavením novým dle ceny obvyklé. 


  • Počet pokojů: 2x4lůžka, 1x3 (průchozí pokoj)+ 1x4
  • Koupelna v každém patře.  • Sauna za poplatek dle spotřeby el. energie.  • Příjezd na chatu po 15:00 hod..  • Odjezd v den odjezdu do 10:00 hod..  • Prosím vždy je nutné volat na tel.č. +420723136770 v den příjezdu cca 1,5 h před dojezdem na chatu z důvodu, že ubytovatel musí také na chatu dojet. Děkujeme !!!!  • Objekt je celý nekuřácký !!!  • Přivezte si s sebou přezůvky, je také možné si u nás nějaké zapůjčit. :-)

 

Úklid si zajistí ubytovaný sám. Pokud nebude úklid proveden, bude z kauce odečtena částka ve výši 1000 Kč.